{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkud chcete letět?
Kam chcete přiletět?
Kdy odjíždíte?
Wow, zdá se, že opravdu milujete cestování! Bohužel umíme hledat pouze z 10 letišť najednou...
Prosím, vyberte si termín v budoucnosti - cestování v čase Vám zatím nedokážeme nabídnout!
S cestováním v čase zatím nemůžeme sloužit. Prosím, zvolte den návratu tak, aby následoval až po odletu.
Jste mnohem lepší na plánování než my! Jsme schopni nabídnout lety pouze na následujících 12 měsíců.
Hledání kamkoliv nemůže být kombinováno s daty. Pro hledání s daty zadejte konkrétní destinaci.

Affiliate program

Jak se přidat do partnerského programu?

Registrace do partnerského programu je bezplatná, probíhá odesláním emailu na adresu affiliate@whichairline.com. Registrovat se může každý, preferovány jsou však weby zaměřené na cestování. Provozovatel si vyhrazuje právo stanovit jednotlivým partnerům individuální podmínky a odmítnout registraci bez udání důvodu.

Podmínky pro partnery

Partner umístí na své stránky standardní reklamní formát dodaný provozovatelem, nebo personalizované reklamní fomáty schválené provozovatelem.

Je zakázáno používat jakékoliv podvodné techniky vedoucí k zaznamenání kliku na reklamní formát bez přímé akce návštěvníka webu. Provozovatel si vyhrazuje právo okamžitě ukončit spolupráci, bez nároku na odměnu, pokud zjistí že byl reklamní formát jakkoli zneužit. Návštěvy, které budou vyhodnoceny jako podvodné (např. příliš velké množství kliků z jedné IP adresy), nebudou do odměny pro partnera zahrnuty.

Provize

Provozovatel partnerského programu poskytne partnerovi odměnu za proklik na partnerský web, nebo za prodej přímo na Aletenky.cz. Výši odměny může provozovatel stanovit jednotlivým partnerům individuálně a podle svého uvážení. Výše odměny může být provozovatelem kdykoli snížena, nebo navýšena v závislosti na kvalitě přivedených návštěvníků.

Partner vystaví každý měsíc pro provozovatele fakturu na základě vyúčtování, které mu bude doručeno emailem. Minimální částka k výplatě je 1 000 Kč. Pokud odměna nepřesáhne částku 1000 Kč, přesouvá se do dalšího měsíce. Fakturu partner odešle emailem na adresu affiliate@whichairline.com. Provozovatel fakturu proplatí ve lhůtě 31 dnů od jejího doručení na bankovní účet účastníka partnerského programu.

Aktuálně je k dispozici iframe (formulář na vyhledání letenek), bannery v různých rozměrech a textový odkaz.

U VIP partnerů je možné přistoupit na PPC platební model, pokud nám budete schopní přinést kvalitní traffic, rádi s vámi probereme i další možnosti, nebo připravíme grafiku na míru.

Náhled banneru a iframe

banner iframe


Líbí se vám Aletenky.cz?

Dříve než odejdete...

Je pro vás web Aletenky.cz užitečný? Devíti z deseti vašich kamarádů by se líbil také. Šiřte dál!