{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkud chcete letět?
Kam chcete přiletět?
Kdy odjíždíte?
Wow, zdá se, že opravdu milujete cestování! Bohužel umíme hledat pouze z 10 letišť najednou...
Prosím, vyberte si termín v budoucnosti - cestování v čase Vám zatím nedokážeme nabídnout!
S cestováním v čase zatím nemůžeme sloužit. Prosím, zvolte den návratu tak, aby následoval až po odletu.
Jste mnohem lepší na plánování než my! Jsme schopni nabídnout lety pouze na následujících 12 měsíců.
Hledání kamkoliv nemůže být kombinováno s daty. Pro hledání s daty zadejte konkrétní destinaci.

Czech Connect Airlines otevírají 4 nové linky

Back to news

Fotolia_29980012_XS.jpg

Koncem června spouští Czech Connect Airlines nové trasy z Prahy, Ostravy a Pardubic. V srpnu bude posíleno i spojení Brna s Petrohradem. Letový řád nových linek v článku.

Pardubice se dočkají pravidelného leteckého spojení s Moskvou, z Prahy začne CCA létat do Atén a přes Ostravu do řeckého přístavu Kavala. Ostravě přibude také přímá linka do chorvatského Splitu.

Sobotní letenky Pardubice – Moskva

Nová linka Czech Connect Airlines zahajuje provoz již tuto sobotu 25. června. Pravidelné lety na trase Pardubice – Moskva budou probíhat každou sobotu. Z letiště Moskva Domodědovo (DME) bude letadlo vyrážet ve 14:40 s plánovaným přistáním v Pardubicích v 15:30. Odlet do Moskvy je pak v 16:15, přistání ve 20:55 místního času. Letenky zatím nejsou v on-line rezervačním systému dostupné.

Z Prahy do Atén a přes Ostravu Kavala

CCA začne od konce června dvakrát týdně létat na trase Praha – Atény. Čtvrteční a sobotní lety z Prahy jsou naplánované až do března příštího roku. Ve čtvrtek se lety uskuteční v denní době (odlet z Prahy v 9:40, z Atén ve 14:00), časy nedělních letů již tak příznivé nejsou. Odlet z Prahy bude ve 22:00, zpáteční let startuje z Atén v pondělí ve 4:30 ráno. Cena zpáteční letenky začíná na částce těsně pod 7 000 Kč.

Druhou novinkou Czech Connect Airlines s odletem z Prahy je linka Praha – Ostrava – Kavala. Létat se bude každé úterý v letních měsících. Odlet z Prahy je naplánován na 6:50, mezipřistání v Ostravě na 8:00 a přílet do řeckého přístavu Kavala v 11:20. Zpáteční let startuje ve 12:10, v Ostravě se objeví ve 13:30 a v Praze přistane 15:10. Zpáteční letenka z Prahy vyjde na necelých 6 000 Kč.

Nově také Ostrava – Split

Další nová linka ohlášená na toto léto startuje z Ostravy. Středeční lety na trase Ostrava – Split budou z Ostravy startovat ve 14:30, na cílovém letišti letadlo dosedne asi za hodinu a půl. Nazpátek se ze Splitu vydá v 16:45. Letenky jsou v prodeji za cenu od 5 000 Kč.

Dva lety Brno – Petrohrad týdně

Od středy 17. srpna přibude na trase Brno – Petrohrad k nedělnímu letu i středeční. Časy zůstávají nezměněny: odlet z Brna v 18:15, přílet do Petrohradu ve 22:40. Zpáteční lety budou probíhat každé pondělí a čtvrtek v 8:30 respektive 7:40.

Štítky

Trasy

Komentáře

× Žádný komentář. Buďte první!

Napište komentář

Líbí se vám Aletenky.cz?

Dříve než odejdete...

Je pro vás web Aletenky.cz užitečný? Devíti z deseti vašich kamarádů by se líbil také. Šiřte dál!