{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkud chcete letět?
Kam chcete přiletět?
Kdy odjíždíte?
Wow, zdá se, že opravdu milujete cestování! Bohužel umíme hledat pouze z 10 letišť najednou...
Prosím, vyberte si termín v budoucnosti - cestování v čase Vám zatím nedokážeme nabídnout!
S cestováním v čase zatím nemůžeme sloužit. Prosím, zvolte den návratu tak, aby následoval až po odletu.
Jste mnohem lepší na plánování než my! Jsme schopni nabídnout lety pouze na následujících 12 měsíců.
Hledání kamkoliv nemůže být kombinováno s daty. Pro hledání s daty zadejte konkrétní destinaci.

Hledáte levné letenky kamkoliv? Vyzkoušejte naši novou vychytávku!

Back to news

Fotolia_12936663_XS.jpg

V poslední době dochází na našem webu k řadě zajímavých změn, které mají především zjednodušit a zefektivnit vyhledávání letenek a dalších produktů. Jednou z nejnovějších užitečností je funkce „Kamkoliv“, díky níž budete mít přehled nejvýhodnějších nabídek pěkně pohromadě.

innovative flight search engine

A jak tato nová vychytávka funguje? Úplně jednoduše. Ve vyhledávacím formuláři stačí pouze do políčka Odkud zadat město, ze kterého chcete cestovat, a přejít na vyhledávání nebo ještě předtím zvolit Kamkoliv. Během okamžiku se vám pak objeví přehled všech možných dostupných destinací doplněných o ceny nejlevnějších letenek. Příkladem mohou právě akční letenky z Prahy.

innovative flight search engine

Většina cen jednosměrných palubních lístků je navíc doplněna o nápovědu, díky které přesně zjistíte, pro jaké datum jsou platné. Aby byly stručné informace co nejkompletnější, zobrazují se v kolonce Letecké společnosti všechny aerolinky zajišťující provoz na daném spojení. Jste-li dostatečně flexibilní, co se odletového místa týče, můžete vaše letenky samozřejmě vyhledávat z více letišť najednou.

Pokud už třeba víte, kam povedou vaše cesty, můžete využít „SelectBoxu“ nacházejícím se nad přehledem a snadno si vybrat z dostupných států.

innovative flight search engine

Vyzkoušejte naši užitečnou pomůcku a objevte levné letenky snadno a rychle. Aletenky.cz přejí příjemné cestování.

Komentáře

 • simeon

  asi před 2 roky

  jak si mohu vybrat zemi ???

 • Jana

  asi před 4 roky

  Nuže, už jsem zasílání absolvovala. Bylo každodenní, obtěžující a ceny po rozkliknutí byly obvykle mnohonásobně vyšší... Myslím, že to spíše sloužilo w.aletenky.cz jako průzkum trhu, než pro zákazníky... Sorry.
  Pokud ne, tak bych uvítala zasílání nabídek pro určité datumové rozpětí. Chci letět za sluncem "kamkoliv" v termínu např. 15.2. do cca 28.2. Zdravím, přeji vše nejlepší. Vaše stránky jsou jinak bezva. Využívám je opakovaně. Díky.

 • Pavla

  asi před 6 roky

  Super vychytávka. ještě kdyby to šlo nastavit i na vyhledávání na konkrétní datum: tedy např. chci letět zítra kamkoliv, tak to by byl úplný luxus.

  Díky

 • Honza

  asi před 6 roky

  Jednoznačně krok správným směrem. Možnost vyhledávat lety z více letišť velmi vítám a pravděpodobně začnu používat Vaši aplikaci mnohem častěji.

  Co mi ovšem chybí je možnost uchování seznamu odletových letišť, kterých je v mém případě průměrně 6 a jejich opakované vyhledávání v poli mi připadá nemotorné.

  Jinak samozřejmě velký palec nahoru.

Napište komentář

Líbí se vám Aletenky.cz?

Dříve než odejdete...

Je pro vás web Aletenky.cz užitečný? Devíti z deseti vašich kamarádů by se líbil také. Šiřte dál!