{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkud chcete letět?
Kam chcete přiletět?
Kdy odjíždíte?
Wow, zdá se, že opravdu milujete cestování! Bohužel umíme hledat pouze z 10 letišť najednou...
Prosím, vyberte si termín v budoucnosti - cestování v čase Vám zatím nedokážeme nabídnout!
S cestováním v čase zatím nemůžeme sloužit. Prosím, zvolte den návratu tak, aby následoval až po odletu.
Jste mnohem lepší na plánování než my! Jsme schopni nabídnout lety pouze na následujících 12 měsíců.
Hledání kamkoliv nemůže být kombinováno s daty. Pro hledání s daty zadejte konkrétní destinaci.

Letenky do Londýna - s kým a za kolik?

Back to news

Fotolia_54813481_XS.jpg

Další díl našeho seriálu se bude týkat letenek do hlavního města Anglie. V Londýně v současné době sice vládne „předvánoční šílenství“, to však nemění nic na faktu, že se jedná o metropoli s bohatou historií a mnoha zajímavými místy.

Letiště v Londýně

Jedno z nejdůležitějších měst na světe se může pochlubit hned několika letišti, z nichž je nejvytíženější Londýn Heathow (LHR). Letecké společnosti ovšem využívají také další okolní letiště Stansted, Gatwick, Luton, City či Southend.

Letenky Praha – Londýn

Z letiště Praha létají letadla rovnou na čtyři londýnské letiště a nejlevnější letenky jsou k dispozici hlavně u nízkonákladových aerolinek easyJet a WizzAir. Klienti mohou rezervovat například jednosměrný let na trase Praha – Londýn (LTN) od 536 Kč včetně poplatků (20. březen 2012). Z Prahy létá také tradiční letecká společnost British Airways.

Letenky Brno – Londýn

Cenově velmi výhodné palubní lístky mohou využít zákazníci, kteří preferují odlety z letiště Brno Tuřany. Provoz na lince Brno – Londýn (LTN) zajišťuje nízkonákladová aerolinka WizzAir a na trase Brno – Londýn Stansted (STN) létá další nízkonákladovka Ryanair. Výhodou je, že v případě Brna člověk často narazí na jednosměrné akční lety od 250 Kč.

Letenky Bratislava – Londýn

Další možností je také cesta ze Slovenska, odkud do anglické metropole létá irský přepravce Ryanair. Cestovatelé mohou vybírat ze dvou linek Bratislava – Londýn, a to na Stansted a Luton. Zpáteční letenky jsou nyní k mání od 709 Kč včetně poplatků (např. 16. – 18. leden 2012).

Co je dobré vědět?

U nízkonákladových leteckých společností je mnohdy nutné počítat s případnými dodatečnými poplatky, a také s tím, že nejnižší ceny zpravidla platí pro cesty s jedním příručním zavazadlem.

Komentáře

× Žádný komentář. Buďte první!

Napište komentář

Líbí se vám Aletenky.cz?

Dříve než odejdete...

Je pro vás web Aletenky.cz užitečný? Devíti z deseti vašich kamarádů by se líbil také. Šiřte dál!