{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkud chcete letět?
Kam chcete přiletět?
Kdy odjíždíte?
Wow, zdá se, že opravdu milujete cestování! Bohužel umíme hledat pouze z 10 letišť najednou...
Prosím, vyberte si termín v budoucnosti - cestování v čase Vám zatím nedokážeme nabídnout!
S cestováním v čase zatím nemůžeme sloužit. Prosím, zvolte den návratu tak, aby následoval až po odletu.
Jste mnohem lepší na plánování než my! Jsme schopni nabídnout lety pouze na následujících 12 měsíců.
Hledání kamkoliv nemůže být kombinováno s daty. Pro hledání s daty zadejte konkrétní destinaci.

Návod: Získání platební karty MasterCard prepaid u Wirecard

Back to news

Fotolia_54813481_XS.jpg

Jak neplatit transakční poplatek u Ryanair? Přinášíme vám praktický návod, jak získat platební kartu MasterCard prepaid u německé společnosti Wirecard. Ušetřete 6 Euro za každou letenku.

Procesem získání této platební karty vás provedeme krok za krokem.

K čemu MasterCard prepaid?

Každý, kdo již letěl s nejznámější nízkonákladovou leteckou společností – Ryanair ví, že na první pohled lákavá cena letenky se při rezervaci velmi snadno vyšplhá nahoru. Důvodem jsou všudypřítomné poplatky. V dřívějším článku jsme uvedli, jaké jsou možnosti, pokud se chcete vyhnout transakčnímu poplatku ve výši 6 Euro. Nejlepší volbou pro českého zákazníka je použití virtuální předplacené platební karty MasterCard prepaid od německé společnosti Wirecard.

TIP: Přečtěte si srovnání možností získání karty MasterCard prepaid

Krok za krokem: myWireCard MasterCard prepaid

Jak tedy získat tuto virtuální platební kartu? Celý proces je poměrně jednoduchý, bohužel je ale rozhraní dostupné jen v německém jazyce. Pro ty z vás, kteří němčinou nevládnou jsme připravili obrázkový návod.

1.krok

Vyplňte registrační formulář na adrese: https://secure.wirecardbank.com/…onStart.html

Wirecard krok 1 - Aletenky.cz

Důležité je vyplnit číslo mobilního telefonu, který máte k dispozici. Později vám na něj bude doručena SMS s ověřovacím kódem. Pokračujte stisknutím tlačítka „Weiter“.

2. krok

Ve druhém kroku si zvolíte uživatelské jméno a heslo. Zadáte odpověď na bezpečnostní otázku pro případ ztráty nebo zapomenutí hesla. Je také třeba zaškrtnutím políček odsouhlasit podmínky služby. Formulář odešlete stisknutím tlačítka „Weiter“.

Wirecard krok 2 - Aletenky.cz

3. krok

Ve třetím kroku stačí už jen vyplnit kód, který vám byl na zadané telefonní číslo doručen formou SMS. Pokračujte stisknutím tlačítka „Freischalten“.

Wirecard krok 3 - Aletenky.cz

Přihlášení k účtu

Po dokončení registrace budete přesměrováni na přihlašovací stránku https://secure.wirecardbank.com/mywirecard Zde do políčka s názvem „Benutzername“ vyplňte vámi zvolené přihlašovací jméno, do políčka „Passwort“ pak heslo. Pokračujte stisknutím tlačítka „Anmelden“.

Wirecard přihlášení k účtu - Aletenky.cz

Po přihlášení zvolte první možnost v liště nahoře „Geld einzahlen“. Nyní vidíte všechny potřebné údaje pro prvotní nabití vašeho účtu. Důležité: jméno majitele účtu se musí shodovat se jménem zde zobrazeným, jinak nebude částka na účet připsána.

Doporučujeme vám použít bezplatný účet u Fio banky, za europlatbu zde zaplatíte ve srovnání s konkurencí pouze 50 Kč. Wirecard si za připsání peněz strhne 1 Euro.

Po zadání platebního příkazu bance vyčkejte několik dnů, než peníze dorazí. Číslo karty a další potřebné údaje pro použití karty naleznete po připsání peněz pod záložkou „Meine Karte“.

Důležité informace

Je nutné vědět, že jednou dobité peníze již nelze zaslat zpět na účet. Peníze na kontě můžete využít k placení vaší virtuální kartou nebo je můžete zdarma převést na jiné konto u společnosti Wirecard. Doporučujeme proto dobíjet jen tolik peněz, kolik hodláte v dohledné době utratit.

Štítky

Praktické tipy

Komentáře

  • Petr

    asi před 8 roky

    Registrace je jiz i v anglictine.

Napište komentář





Líbí se vám Aletenky.cz?

Dříve než odejdete...

Je pro vás web Aletenky.cz užitečný? Devíti z deseti vašich kamarádů by se líbil také. Šiřte dál!