{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkud chcete letět?
Kam chcete přiletět?
Kdy odjíždíte?
Wow, zdá se, že opravdu milujete cestování! Bohužel umíme hledat pouze z 10 letišť najednou...
Prosím, vyberte si termín v budoucnosti - cestování v čase Vám zatím nedokážeme nabídnout!
S cestováním v čase zatím nemůžeme sloužit. Prosím, zvolte den návratu tak, aby následoval až po odletu.
Jste mnohem lepší na plánování než my! Jsme schopni nabídnout lety pouze na následujících 12 měsíců.
Hledání kamkoliv nemůže být kombinováno s daty. Pro hledání s daty zadejte konkrétní destinaci.

Nové linky aerolinek Smart Wings, Iceland Express či Ryanair

Back to news

Fotolia_52110394_XS.jpg

Především pro fanoušky létání a cestování jsou pravděpodobně potěšující události posledních dnů, které jsou ve znamení nových linek řady leteckých společností. Novinky také na českém nebi.

Iceland Express do země sopek a gejzírů

Minulý týden oznámila spuštění nové linky na Island letecká společnost Iceland Express, která bude v letní sezoně provozovat spojení Praha – Reykjavík (KEF). V letovém řádu se lety objevují na cestovní období 20. červen – 30. srpna 2012. Na nové trase bude aerolinka létat ve spolupráci s dceřinnou společností Českých aerolinií Holidays Czech Airlines. Zpáteční letenky z Prahy na Island jsou prozatím dostupné od 9380 Kč (€373) včetně poplatků a zavazadla do 20 kg. Na Island bude nízkonákladový přepravce létat nově také z měst Vilnius a Edinburgh.

Nové linky z Brna a Ostravy

Česká letecká společnost SmartWings postupně rozšiřuje svůj letový řád o nové spojení zaměřené na letní destinace. Klienti nyní mohou rezervovat letenky do kyperské Larnaky, kam bude přepravce létat z Prahy (od 5. dubna), Brna i Ostravy (od 31. května) hned několikrát týdně. V plánu jsou také další lety z Ostravy do Splitu (13. červen – 5. září) a do řeckých měst.

Ze Slovenska do Benátek

K dispozici jsou dále nové letenky ze Slovenska. Aerolinka Danube Wings bude totiž od 6. dubna 2012 létat třikrát týdně (pondělí, středa a pátek) na nové pravidelné lince do Benátek (VCE). Lety na trase Košice-Bratislava-Benátky jsou v prodeji od 905 Kč (€36) včetně poplatků.

Nová éra na letišti v Budapešti

O maďarské letiště v Budapešti je po krachu aerolinky Malev velký zájem. Na navýšení kapacity a nových linkách například usilovně pracuje přepravce WizzAir. Irský Ryanair zde bleskurychle otevřel novou základnu, ze které chce létat celkem do 31 destinací a láká na jednosměrné letenky za zaváděcí ceny od 87 Kč. Také společnost Travel Service, operující lety pod aerolinkou SmartWings, oznámila nové linky Budapešť – Paříž (CDG), Budapešť – Amsterdam (AMS) a Budapešť – Barcelona (BCN). Nové spojení zavádí také přepravce Lufthansa, Alitalia a další.

Komentáře

× Žádný komentář. Buďte první!

Napište komentář

Líbí se vám Aletenky.cz?

Dříve než odejdete...

Je pro vás web Aletenky.cz užitečný? Devíti z deseti vašich kamarádů by se líbil také. Šiřte dál!