{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkud chcete letět?
Kam chcete přiletět?
Kdy odjíždíte?
Wow, zdá se, že opravdu milujete cestování! Bohužel umíme hledat pouze z 10 letišť najednou...
Prosím, vyberte si termín v budoucnosti - cestování v čase Vám zatím nedokážeme nabídnout!
S cestováním v čase zatím nemůžeme sloužit. Prosím, zvolte den návratu tak, aby následoval až po odletu.
Jste mnohem lepší na plánování než my! Jsme schopni nabídnout lety pouze na následujících 12 měsíců.
Hledání kamkoliv nemůže být kombinováno s daty. Pro hledání s daty zadejte konkrétní destinaci.

Ryanair v Brně: konec letenek do Alicante a Milána

Back to news

Fotolia_19948407_XS.jpg

S příchodem zimní sezóny ruší Ryanair 5 ze svých dvanácti pravidelných linek týdně na brněnském letišti. Kromě již dříve oznámeného Alicante končí i doposud celoročně provozované spojení do Milána.

Redukce linek vstoupí v platnost letošním listopadem. Zatím není známo, jestli Ryanair počítá s obnovením spojů v příští letní sezóně.

Alicante a Miláno už jen do konce října

Zatímco nepokračování linky do španělského letoviska Alicante bylo dopředu známé, zrušení spojení s Milánem je překvapivé. Tato linka byla doposud provozována jako celoroční. V rezervačním systému jsou však letenky na oba tyto spoje dostupné jen do konce října.

Poslední let na trase Brno – Milán se uskuteční v pátek 28. října. Na spoje v posledním říjnovém týdnu nabízí Ryanair velmi dobré ceny. Například za 340 Kč si můžete udělat krátký výlet v termínu 24.10. – 26.10.2011.

Do Alicante poletí Ryanair naposledy v úterý 25. října. Jak jsme informovali v dřívějším článku, důvodem ke zrušení této linky je neshoda s provozovatelem tamějšího letiště. Ryanair je zde nucen začít využívat nástupní mosty k letadlům.

Štítky

Trasy

Komentáře

 • Martin

  asi před 7 roky

  Proslýchá se, že po zrušení několika linek společností Ryanair v Alicante místní organizace z důvodu úbytku turistů usilují o dohodu mezi letištěm a Ryanair. Uvidíme jak to celé dopadne.

  ..blabla: s přespáním to jde i přes Miláno.

  Super by bylo, kdyby lety přes Londýn nebo Miláno do Alicante na sebe navazovaly..

 • Bob

  asi před 7 roky

  Pro nás je zrušení linky z Brna do Alicante také velmi nepříjemné. Létali jsme z Prahy, Vídně, Mnichova i Bratislavy, ale po Praze bylo Brno jednoznačně nejlepší. Nechápu, proč se letá do Alicante z jiných destinací, to Ryanair problémy s tamním letištěm nemá?

 • KS

  asi před 7 roky

  Zdravím,
  osobně také doufám v její obnovu, moc růžově to ale nevidím, protože se žádné nové informace zatím neobjevily. S emailovou adresou je poněkud problém, jelikož Ryanair upřednostňuje telefonický kontakt. V kuloárech se nicméně šeptá něco o nových linkách z Bratislavy do Marseille, Madridu a Pafosu: http://www.akcniletenky.cz/…e-a-madridu/
  Doufejme tedy i v Alicante.
  KS Aletenky.cz

 • Jana

  asi před 7 roky

  Já tedy doufám, že trasu Brno -Alicante a zpět znovu obnoví. Zrušili i trasu Bratislava-Alicante, což byla ještě taková dobrá alternativa pro nás na Moravě..nevím, zda tedy jednají o obnově, nebo ne. Nenašla jsem ani přímou e-mailovou adresu na leteckou společnost Ryanair, aby se člověk informoval přímo u zdroje. Pěkný den všem kdo létal pravidelně jako já za sluníčkem do Alicante:-)

 • blabla

  asi před 7 roky

  jo, ted sem v alicante, zrušeni mě taky mrzi. Nicmeně za shruba stejnou cenu se da letět přez londyn s tim že je tam potřeba přenocovat (z čr do ali. nevim jak naopak) a to že je to zrušeny na zimu se nedivim, protože tady se da jen valet na plaži a to se v zimě děla těžko, tak kdo by sem lital

 • Karel Stojaspal

  asi před 7 roky

  Zatím to na obnovení nevypadá, ale pokud se objeví nějaké zprávy o nových linkách, určitě budeme informovat.
  KS, Aletenky.cz

 • petr

  asi před 7 roky

  taky by me mrzelo zruseni linky do Alicante...

 • Martin

  asi před 7 roky

  Tak snad také přijde dobrá zpráva ohledně letů Brno-Alicante. Zrušení této linky mě hodně mrzí..

 • Jiří Parimucha

  asi před 7 roky

  Máme pro vás dobré zprávy, trasa Brno - Milán bude po skončení zimní přestávky obnovena. V rezervačním systému Ryanair se již dají zakoupit letenky s datem odletu od 26.3.2012.
  Jiří Parimucha, Aletenky.cz

 • Radka

  asi před 7 roky

  S Alicante mě to opravdu mrzí. Letos, když jsem letěla, tak cesta tam i zpět byla vyprodaná do posledního místa. Moc jsem se těšila, že této linky budu využívat každý rok. Za dobré peníze a z Brna se člověk podívá za sluníčkem. Jak náhle to začlo tak to taky i náhle bylo ukončeno a to je škoda, byl to hodně využívaný let. Doufám, že se to ještě povede alespoň na letní měsíce obnovit.

 • Marie

  asi před 7 roky

  Co se to zase děje.Co je dobré a funguje ,tak se ruší.Nikdy jsem neslyšela letní a zimní sezona na letišti.Kdo to zase vymyslel?Tak se ani nedivím,že letecké společnosti mají problém.Vždyt oni mají bojovat o zákazníky. A co se zase nelíbí ,provozovateli?Prosím vás ,dívejte se také na nás obyčejné cestující-Moraváky,kteří nechtějí lítat z Prahy ani z Bratislav

Napište komentář

Líbí se vám Aletenky.cz?

Dříve než odejdete...

Je pro vás web Aletenky.cz užitečný? Devíti z deseti vašich kamarádů by se líbil také. Šiřte dál!