{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkud chcete letět?
Kam chcete přiletět?
Kdy odjíždíte?
Wow, zdá se, že opravdu milujete cestování! Bohužel umíme hledat pouze z 10 letišť najednou...
Prosím, vyberte si termín v budoucnosti - cestování v čase Vám zatím nedokážeme nabídnout!
S cestováním v čase zatím nemůžeme sloužit. Prosím, zvolte den návratu tak, aby následoval až po odletu.
Jste mnohem lepší na plánování než my! Jsme schopni nabídnout lety pouze na následujících 12 měsíců.
Hledání kamkoliv nemůže být kombinováno s daty. Pro hledání s daty zadejte konkrétní destinaci.

Z letiště Praha do Tirany, Nantes a Athén již brzy!

Back to news

Fotolia_29980012_XS.jpg

Především cestující létající z Prahy jistě těší dobré zprávy. Letiště Praha se už totiž nějakou dobu objevuje v rezervačním systému aerolinek Aegean Airlines, Belle Air a Volotea Airlines, které planují otevření nových linek během měsíců květen a červen.

Volotea Airlines do Francie

Například od 4. června začne provozovat přímou letní linku mezi Prahou a francouzským městem Nantes nová španělská nízkonákladová aerolinka Volotea Airlines. Ve francouzské destinaci je k vidění množství pozoruhodných staveb, místní hrad, muzea, městské parky a za návštěvu stojí také zajímavá historická místa nebo kulturní události. Klientům jsou nyní k dispozici jednosměrné letenky již od 975 Kč (€39). Zpáteční cesta na trase Praha – Nantes (NTE) vyjde zákazníky na 1950 Kč včetně poplatků například ve dnech 14. – 17. červen.

Nová přímá linka do Athén

Po ukončení letů českého přepravce ČSA se příležitosti chopila letecká společnost Aegean Airlines, která začne létat z Prahy do Athén (ATH) od 24. května 2012 třikrát týdně. Na webu aerolinky mohou klienti rezervovat zpáteční letenky od 3500 Kč (€140) včetně poplatků, příkladem budiž termín 31. květen – 7. červen.

A co takhle albánie?

O pražské letiště projevila zájem soukromá nízkonákladová aerolinka Belle Air už v březnu a zanedlouho poté se v letovém řádu objevila nová linka Praha – Tirana (TIA). Podle webu přepravce mohou klienti pořídit jednosměrné letenky od 1725 Kč včetně poplatků, první lety jsou naplánovány na 22. červen. Letadla pak budou létat každé úterý a pátek (od července přibudou nedělní lety). Třeba v období 22. – 31. červenec jsou k mání zpáteční lety od 4225 Kč včetně poplatků. Na podobné částky se dostanete v případě odletů z letiště Vídeň (VIE).

Komentáře

× Žádný komentář. Buďte první!

Napište komentář

Líbí se vám Aletenky.cz?

Dříve než odejdete...

Je pro vás web Aletenky.cz užitečný? Devíti z deseti vašich kamarádů by se líbil také. Šiřte dál!