{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkud chcete letět?
Kam chcete přiletět?
Kdy odjíždíte?
Wow, zdá se, že opravdu milujete cestování! Bohužel umíme hledat pouze z 10 letišť najednou...
Prosím, vyberte si termín v budoucnosti - cestování v čase Vám zatím nedokážeme nabídnout!
S cestováním v čase zatím nemůžeme sloužit. Prosím, zvolte den návratu tak, aby následoval až po odletu.
Jste mnohem lepší na plánování než my! Jsme schopni nabídnout lety pouze na následujících 12 měsíců.
Hledání kamkoliv nemůže být kombinováno s daty. Pro hledání s daty zadejte konkrétní destinaci.

Deset nejlepších destinací pro rok 2011 podle British Airways

Back to news

Fotolia_34550618_XS.jpg

Nemáte ještě vybráno, kde si užijete dovolenou v roce 2011? Letecká společnost British Airways se rozhodla vám pomoci malou nápovědou. Byl zveřejněn žebříček nejlepších deseti destinací pro rok 2011. Polovina z nich není žádným překvapením, přesto se najdou zajímavé tipy, které stojí za navštívení. Volba prvního místa určitě překvapením je.

Top destinace leží podle British Airways v Africe

Místa v žebříčku se nacházejí většinou v Americe, Karibiku nebo Indickém oceánu. Všechny tyto oblasti jsou velké části turistů dobře známé. Proto se aerolinky British Airways rozhodly upozornit na místo, o němž jen málokdo ví. Severoafrické město Marrakech je v letošním žebříčku na prvním místě. Letecké spojení na letiště Marrakech (RAK) bude k dispozici od 27. března 2011. Zajímají-li vás historické paláce a neleknete se pouličních tržišť, můžete si letenku zarezervovat již teď.

Další místa, která stojí za návštěvu

Aby byl seznam kompletní, je třeba ještě dodat zbývajících devět destinací. Další pořadí je tedy: San Diego (spoje budou k dispozici od 1. června 2011), New York, St. Kitts & Nevis, Portoriko (lety od 28. března 2011), Maledivy, Japonsko (spojení na letiště Tokio International (HND) od 19. února 2011), Las Vegas, Mauricius a St. Lucia. Jak vidíte, výběr je to různorodý, každý si najde to své. Ať už vás láká povalování na pláži nebo jedno z měst, které nikdy nespí.

17 letů denně na trase Londýn New York

V souvislosti s nedávno dokončeným spojením leteckých společností British Airways a Iberia, dávajícím za vznik čtvrté největší evropské aerolince, bylo oznámeno navázání spolupráce s americkým přepravcem American Airlines. Pod značkou British Airways tak bude nově k dispozici sedmnáct letů denně na jedné z nejvytíženějších leteckých tras, Londýn-New York.

Komentáře

× Žádný komentář. Buďte první!

Napište komentář

Líbí se vám Aletenky.cz?

Dříve než odejdete...

Je pro vás web Aletenky.cz užitečný? Devíti z deseti vašich kamarádů by se líbil také. Šiřte dál!